Order:
  1.  3
    Концепція «духовного старіння» з.шехтера-шаломі.Ангеліна Ангелова - 2016 - Ukrainian Religious Studies 79:103-108.
    Публікація Ангелової А. О. «Концепція “духовного старіння” З. Шехтера-Шаломі» присвячена дослідженню геронтософських ідей одного з лідерів Всесвітнього руху єврейського оновлення. Зроблено висновки, що органічне поєднання ортодоксальних іудаїзму, хасидизму та кабалістики, християнського, східного й суфійського містицизму породили дуже актуальну для сучасного світу міжконфесійну доктрину «духовного старіння». Популяризація, переклад текстів єврейського мислителя-реформатора З. Шехтера в Україні та ближньому зарубіжжі здатні вплинути на складну геронтологічну ситуацію, яка склалася на сьогодні, дати можливість вийти за межі негативних стереотипів сприйняття старості та старіння.
    No categories
    Direct download  
     
    Export citation  
     
    Bookmark   2 citations  
  2.  4
    Релігійна геронтологія: Напрямки та перспективи в реаліях старіючого суспільства.Ангеліна Ангелова - 2016 - Ukrainian Religious Studies 80:93-99.
    Публікація присвячена історії виникнення й розвитку геронтології, а також з’ясуванню предметної сфери новітнього інтердисциплінарного розділу релігієзнавства. Визначено та класифіковано основну проблематику релігійної геронтології, окреслені її перспективні напрямки як теоретичного, так і прикладного характеру. Наголошено на важливості активної популяризації доробку західних геронтологів з вивчення питань духовності, релігійності та старіння. Задекларовано необхідність проведення подібних досліджень на вітчизняному науковому ґрунті, оскільки це має позитивно вплинути на непросту геронтологічну ситуацію, яка склалася в Україні.
    No categories
    Direct download  
     
    Export citation  
     
    Bookmark  
  3.  16
    Доповнена Реальність У Сучасній Релігійній Практиці.Галина Миленька & Ангеліна Ангелова - 2021 - Вісник Харківського Національного Університету Імені В. Н. Каразіна. Серія «Філософія. Філософські Перипетії» 64:104-112.
    Використання доповненої реальності зростає у різних релігійних сферах. Віртуальні візуалізації замінюють ті театральні елементи, які використовували церковні установи в минулому. Найновіші медіа-технології викликають у віруючих специфічне сприйняття релігійних ідей та символів. Тому доповнена реальність – це спосіб ефектної візуалізації релігійних тем, а нові технології ефективно впливають на свідомість сучасних релігійних адептів. Отже, мета дослідження (визначення основних напрямків, функцій, ризиків та перспектив застосування розширеної реальності у релігійному вихованні та практиці віруючих) є дуже актуальною. Розширена реальність – це зручний інтерактивний метод формування (...)
    No categories
    Direct download (2 more)  
     
    Export citation  
     
    Bookmark