Роль Політичної Реклами У Комунікативній Діяльності Як Чинник Формування Образів Лідера

Вісник Харківського Національного Університету Імені В. Н. Каразіна. Серія «Філософія. Філософські Перипетії» 65:32-39 (2021)
  Copy   BIBTEX

Abstract

У статті визначено формування образів лідера за допомогою політичної реклами, понять «політична реклама», «лідер», «комунікативна діяльність», «соціальний запи», досліджено роль соціального запиту на лідерів, інформаційних чинників формування образів лідера. Висвітлено визначення політичної реклами, образу лідера, комунікативної діяльності, сутність поняття лідерства, та способів його формування. Досліджено принцип виникнення соціального запиту на лідерство, передумови та наслідки дій політичної реклами в суспільстві. Враховуючи якісні харакретистики суспільства, визначено відношення суспільства до політичних змін, до політичного лідерства осіб, способів взаємодії між собою. Актуальність статті визначена сучасними реаліями в умовах активної інформатизації, політичності, соціалізації та «діджиталізації» суспільства в умовах демократії. Визначено взаємозалежність суспільства і влади, принципи публічного становлення політичних діячів, та ефективність їх існування в комунікативному просторі, ролі формування іміджевих стратегій, політичних рекламних технологій, завдань, складових та особливостей політичної реклами, інших чинників вливу на формування образів політичного лідера. Розуміння політичної реклами в контексті комунікативної діяльності забезпечує розуміння сучасних соціальних комунікаційних процесів. З огляду на політичні процеси, з кожним роком вони стають дедалі складнішими, оскільки з’являються нові інструменти рекламного впливу та нові бар’єри до довіри цільової аудиторії. Виборці мають власні звички до визначення симпатій до певних партій чи політичних лідерів, які важко змінити. Проте, раціональне формування образів політичних еліт надають змогу формувати правильні повідомлення для суспільства. Проблематика полягає в тому, що ефективність методів формування образу лідера залежить від обраної стратегії та особливостей окремих частин суспільства. Дослідження особливостей соціуму, їх характеристик та соціальних запитів дозволяють ефективно керувати процесом становлення лідера. Враховуючи зміну соціальної динаміки суспільства, в статті ми також показали, що частина лідерів перестають відповідати сучасним вимогам, після чого їх заміняють інші. В статті проведено аналіз системи протидій, внаслідок якої можлива соціальна динаміка зміни лідерів в суспільстві.

Other Versions

No versions found

Links

PhilArchive



    Upload a copy of this work     Papers currently archived: 101,225

External links

Setup an account with your affiliations in order to access resources via your University's proxy server

Through your library

Similar books and articles

«Хороше суспільство» як мета політичної модернізації.Олена Кіндратець - 2014 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 56:182-190.
Імідж як базова категорія корпоративної культури.М. Й Дмитренко - 2014 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 56:162-171.
The main image components of a political party and methods of psychological influence to the electorate.L. Kovalchuk & N. Dubovyk - 2012 - Epistemological studies in Philosophy, Social and Political Sciences 4 (22):285-290.

Analytics

Added to PP
2023-05-13

Downloads
4 (#1,802,700)

6 months
4 (#1,247,093)

Historical graph of downloads
How can I increase my downloads?

Citations of this work

No citations found.

Add more citations

References found in this work

No references found.

Add more references